ایران، خوزستان، اهواز، کیان آباد، خ دوم شرقی، مجتمع تجاری آریا، طبقه ۴ واحد ۱۹

خرید عمده خرما پیارم

خرما پیارم، بهترین نوع خرما از نظر اقتصادی است که بازار پر رونقی در داخل و خارج از کشور دارد. بر همین اساس خرید عمده خرما پیارم گردش مالی بالایی را در بازار داخلی ایجاد کرده است. پیارم (Piarom or Pyarom) یکی از انواع خرمای ایرانی است که...
خرید عمده خرما پیارم

خرما پیارم، بهترین نوع خرما از نظر اقتصادی است که بازار پر رونقی در داخل و خارج از کشور دارد. بر همین اساس خرید عمده خرما پیارم گردش مالی بالایی را در بازار داخلی ایجاد کرده است.

پیارم (Piarom or Pyarom) یکی از انواع خرمای ایرانی است که در استان هرمزگان، شهرستان حاجی آباد تولید می شود. این محصول با کیفیت بالا و طعم بی نظیر بسیار پرطرفدار است که از بازار خوبی برخوردار است. خرما پیارم درجه یک، خرمای صادراتی محسوب می شود که در بازارهای بین المللی محبوبیت زیادی دارد. این خرما پوستی نازک و چسبیده به میوه با رنگ قهوه ای سوخته و تیره دارد که پوست چروکیده آن به سختی به میوه چسبیده است. این خرما در مناطق نیمه خشک به خوبی رشد می کند و هر ساله مقدار زیادی از آن تولید و به سایر کشور صادر می شود.
خرما پیارم حاوی مقادیر بالایی از قند فروکتوز است که متابولیسم بدن را افزایش می دهد و موجب تامین انرژی بدن می گردد. افرادی که این خرما را مصرف کرده‌اند، همواره آن را در سبد غذایی خود قرار می دهند.

خرید خرما پیارم به صورت عمده

خرما پیارم سرشار از مواد پروتیئنی، قندی، مواد معدنی و عناصر مغذی می باشد که ارزش غذایی بالایی دارد. خرمای پیارم از نوع خرمای درجه یک است که به دلیل کیفیت بالا توانسته بازارهای جهانی را به خود جذب کند. از همین رو خرید خرما پیارم به صورت عمده مشتریان زیادی دارد.
این خرما در خاک باغات حاجی آباد هرمزگان به خوبی رشد می کند و بهترین محصول را می دهد. روستاهای شهدادی، سرچاهان، نیزار، تزرج، جائین، معدنوئیه، برآفتاب، دهستان پایین و بالا، درآگاه، گهکم، گنج، دشت سيدجوذر واقع در شهرستان حاجی آباد، از مهمترین مناطق سطح زیر کشت خرما پیارم هستند. خرید عمده خرما پیارم متقاضیان بیشتری نسبت به سایر انواع خرماها دارد که باعث شده تاجران صادرات خرما پیارم را در حجم گسترده انجام دهند.

خرید عمده خرما پیارم فله

زمان گرده افشانی نخل خرما پیارم اواخر زمستان و اوایل بهار است که طی فرایند رشد در اوایل شهریورماه به رنگ قهوه ای درمی آید تا به رطب تبدیل شود. اغین خرمایی خوش طعم پس از برداشت در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه  راهی بازارهای داخلی و بین المللی می شود. در فصل برداشت شاهد خرید عمده خرما پیارم فله هستیم. بسیاری از فروشندگان خرد به دنبال خرید خرما پیارم فله ای بعنوان مرغوب ترین خرمای ایرانی و عرضه آن در بازار می باشند.

خرید عمده خرما پیارم کیلویی

اکثر خریداران خرد خرید عمده خرما پیارم کیلویی را ترجیح می دهند. این دسته از خریداران سعی می کنند تا به صورت مقطعی و به اندازه نیاز خرید خود را انجام دهند. اگر شما نیز قصد خرید عمده خرما پیارم را دارید بهتر است آن را از مراکز فروشی تهیه کنید که مرغوب ترین خرما را با قیمت مناسب رقابتی ارائه می دهد.

خرید عمده خرما پیارم اعلا

خرما پیارم اعلا و درجه یک محصولی با کیفیت و پرطرفدار برای صادرات است. در حوزه صادرات کیفیت و بسته بندی حرف اول را می زند. بسته‌ بندی استاندارد و شکیل نقش مهمی در ارسال محصول باکیفیت و رساندن آن به دست مصرف کننده دارد. خرید عمده خرما پیارم اعلا بیشتر از طرف تاجرانی انجام می شود که قصد دارند محصول خود را به سایر کشورها ارسال کنند. بنابراین نوع خرما و بسته بندی آن در این پروسه بسیار مهم است.

خرید عمده خرما پیارم

خرید خرما پیارم عمده بسته بندی

همانطور که گفته شد نوع بسته بندی در فروش محصول و جذب مشتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تا جایی که بسته بندی محصول صادراتی با بسته بندی برای فروش در بازارهای داخلی متفاوت بوده و حتما باید کیفیت بالاتری داشته باشد.

معمولا خرما پیارم را در کارتن های بزرگ بسته بندی می کنند که متاسفانه به صورت سنتی و توسط تولید کننده  در شهرستان حاجی آباد انجام می شود. همین موضوع موجب شده تا آنطور که شایسته این محصول بی نظیر است، در بازارهای بین المللی جایگاه خود را نیافته باشد.

در این راستا شرکت اکسپورت وی آی پی با استفاده از بسته بندی های استاندارد و شکیل سعی دارد تا مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی، محصول را تامین و جهت خرید عمده خرما پیارم و یا صادرات به مشتری ارائه دهد. نوع بسته بندی در مدت زمان نگهداری خرما پیارم و حفظ کیفیت آن نقش موثری دارد. توصیه می شود در هنگام خرید عمده خرما پیارم به نوع بسته بندی آن توجه کنید.

خرید عمده خرما پیارم ارزان

خرید عمده خرما پیارم ارزان به فاکتورهای مهمی همچون کیفیت، زمان خریدف نرخ تورم، میزان عرضه و تقاضا و … بستگی دارد. به طور مال هر چه عرضه خرما بیشتر از تقاضا باشد، نرخ آن نیز کاهش می یابد.. بنابراین به راحتی می توان خرید خرما پیارم ارزان را تجربه کرد.

شما می توانید خرما پیارم را از مراکز معتبر خریداری کنید تا بتوانید آن را بدون واسطه و با قیمت زیر بازار تهیه کنید. با توجه به نوع کیفیت محصول و بسته بندی آن، با قیمت های مختلفی ارائه می شود.

با ما در تماس باشید...

پروژه ای در ذهن دارید...

ایران، خوزستان، اهواز، کیان آباد، خ دوم شرقی، مجتمع تجاری آریا، طبقه ۴ واحد ۱۹

خرید خرما پیارم درجه یک

بیشترین ارزش صادراتی خرما مربوط به خرما پیارم است که سالانه ۲۵ تا ۳۰ هزار تن از آن تولید و به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می‌گردد.

هر کیلو خرمای پیارم در بازارهای اروپایی بین ۸ تا ۱۰ دلار به فروش می‌رسد. بر همین اساس خرید خرما پیارم درجه یک که به خرمای صادراتی نیز معروف است،‌ از طرف بازرگانان رواج خوبی دارد. اما از سویی دیگر عدم بسته بندی استاندارد و قابل قبول باعث شده تا خرما پیارم از سوی برخی کشورهای منطقه خریداری شود سپس با بسته‌بندی خاص راهی بازارهای اروپایی گردد!

کشورهای هند، استرالیا، اسپانیا، آلمان، اتریش، ، روسیه، یونان، هنگ کنگ، عمان، عراق، مالزی و گرجستان از عمده مشتریان خارجی خرما پیارم درجه یک هستند. این محصول در بیش از ۷۰ کشور دنیا به فروش می رسد!

خرید خرما پیارم تازه

خرما پیارم تازه و مرغوب دارای رنگ قهوه ای تیره است. هر چه رنگ خرمای پیارم روشن تر باشد از کیفیت کمتری برخوردار است. پیارم درجه ۲ یا پیارم گلدن (طلایی) و (پستایی) نسبت به پیارم سوپر و پیارم درجه یک رنگ روشن تری دارد. بنابراین در هنگام خرید عمده خرما پیارم تازه به رنگ و ظاهر خرما توجه کنید.

خرید خرما پیارم امروز

استان هرمزگان تولید کننده انواع گوناگونی از خرما می باشد که بیشترین خرماهای تولید شده شامل خرمای پیارم می شود. این محصول به علت کیفیت بالا و طعم بی نظیر خود ارزش صادراتی بالایی دارد تا جایی که به آن لقب مروارید سیاه می دهند. با توجه به رقابت شدیدی که در بازار تولید خرما پیارم وجود دارد، تولیدکنندگان سعی می کنند تا سهم بیشتری از این بازار داشته باشند. بنابراین میزان عرضه و قیمت گذاری این نوع خرما بسیار رقابتی است. لذا توصیه می شود برای خرید عمده خرما پیارم امروز با کارشناسان Export VIP پی مشورت کنید.

خرید عمده خرما پیارم

خرید خرما پیارم مرغوب

خرما پیارم در درجه و انواع مختلفی دسته بندی می شود که عبارتند از:

با توجه به انواع خرما، خرید خرما پیارم مرغوب کار چندان آسانی نیست. اگر چه خرما پیارم در انواع درجه های مختلف از ارزش غذایی یکسانی برخوردار است اما همین موضوع تعیین کننده قیمت آن در بازار رقابتی اشت.

عوامل موثری در درجه بندی و مرغوبیت خرما پیارم نقش دارد که منطقه زیر کشت یکی از مهمترین آنهاست. مرغوب ترین خرما پیارم متلق به شهرستان حاجی آباد (استان هرمزگان) است.

خرید خرما پیارم ارزان

جهت خرید خرما پیارم ارزان می توانید با شماره تلفن های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان اکسپورت وی ای پی شما را راهنمایی می کنند تا بهترین انتخاب را با توجه به بودجه خود داشته باشید. یکی از مهمرتین مقوله هایی که به شما در خرید عمده خرما پیارم کمک می کند، خرید مستقیم و بدون واسطه است! اکسپورت وی آی پی با تامین مستقیم بهترین خرما پیارم می تواند خرید خرما پیارم ارزان را به راحتی برایتان محقق کند.

خرید خرما پیارم بسته بندی

برای بسته بندی با کیفیت باید موارد مختلفی را مدنظر قرار دهید. یکی از این موارد نحوه طراحی و جنس بسته بندی خرما پیارم است. در حال حاضر تنوع بسیار بالایی را در بسته بندی خرما پیارم مشاهده می کنیم. تنوعی که موجب جذب مشتری، سهولت حمل و نقل، کاربرد آسان و … می شود. در هنگام خرید خرما پیارم بسته بندی به موارد ذکر شده توجه کنید. به خصوص اگر قصد خرید عمده خرما پیارم و یا صادرات آن را دارید.

انواع جعبه های بسته بندی خرما پیارم عبارتند از:

با ما در تماس باشید...

پروژه ای در ذهن دارید...

ایران، خوزستان، اهواز، کیان آباد، خ دوم شرقی، مجتمع تجاری آریا، طبقه ۴ واحد ۱۹

خرید خرما پیارم کیلویی

خرید عمده خرما پیارم کیلویی بیشتر توسط مشتریانی انجام می شود که برای فروش در فروشگاه ها و یا استفاده در صنایع غذایی حجم مشخصی از خرما را نیاز دارند. این افراد ترجیح می دهند خرما را به صورت کیلویی خریداری کنند. اگر شما نیز جزو چنین افرادی هستید، جای نگرانی نیست به راحتی می توانید با سفارش خرما کیلویی از سایت Export VIP خرید خود را انجام دهید و در اسرع وقت خرمای خریداری شده را تحویل بگیرید. فقط کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

خرید عمده خرما پیارم

خرید خرما پیارم فله

در هنگام خرید خرما پیارم فله دست تان برای مشاهده ظاهر و کیفیت دانه های خرما بازتر است. اما مراقب این نکته باشید که اگر قصد خرید عمده خرما پیارم به صورت فله ای دارید، حتما آن را در فصل برداشت تهیه کنید. اگر خرماها مدت زمان زیادی در معرض هوا قرار بگیرند کیفیت خود را از دست می دهند.

مرکز خرید خرما پیارم

امروزه مراکز زیادی به خرید و فروش خرما پیارم مشغول هستند. اما اگر محصول خود را زا مراکز معتبر خریداری کنید، نگران کیفیت و قیمت آن نیستید. شرکت اکسپورت وی آی پی به عنوان مرکز خرید خرما پیارم یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی است که می توانید با خیالی آسوده خرید عمده خرما پیارم را از طریق آن انجام دهید. این شرکت تامین کننده بهترین خرما پیارم بدون واسطه گری است.

قیمت عمده خرما پیارم

قیمت عمده خرما پیارم امروز در بازار بسته به درجه و کیفیت آن مختلف است. شما می توانید با خرید از مراکز معتبری همچون Export VIP علاوه بر کیفیت از خرید ارزان و اقتصادی نیز مطمئن باشید. همانطور که گفته شد قیمت عمده خرما پیارم به عوامل متعددی وابسته است. در صورتی می توانید آن را ارزان تر بخرید که یک خرید بدون واسطه را تجربه کنید. بنابراین توصیه می شود قبل از خرید عمده خرما پیارم از مشاوره با کارشناسان استفاده کنید.

قیمت عمده خرما پیارم فله

بسیاری از خریداران در هنگام خرید عمده خرما پیارم به قیمت خرما نیز توجه می کنند. قیمت عمده خرما پیارم توسط عوامل متعددی مشخص می شود. در صورتی می توانید محصول را با قیمت مناسب تهیه کنید که آن را بدون واسطه بخرید. بنابراین توصیه می شود جهت خرید عمده خرما پیارم از مشاوره با تیم تخصصی و حرفه ای اکسپورت وی ای پی استفاده کنید تا از قیمت دقیق این محصول مطلع شوید.

قیمت عمده خرما پیارم کیلویی

در هنگام خرید عمده خرما پیارم قیمت مناسب، اولین چیزی است که مشتری به آن توجه می کند. یکی از فاکتورهایی که باعث کاهش قیمت عمده خرما پیارم کیلویی می شود، حذف واسطه گری است. حتی سطح زیر کشت و منطقه تولید خرما نیز در قیمت نهایی محصول موثر هستند. بنابراین ممکن است برای خرید عمده خرما پیارم با قیمت های متنوعی مواجه شوید. پس آن را از مراکزی تهیه کنید که بهترین محصول را مستقیم از تولید کننده تامین می کند.

قیمت عمده خرما پیارم اصل

قیمت خرما پیارم اصل بر اساس کیفیت و اندازه خرما تعیین می گردد. عوامل موثر بر کیفیت و درجه بندی خرما پیارم اصل گه نقش تعیین کننده ای در قیمت عمده خرما پیارم در بازارهای داخلی و بین المللی دارد عبارتند از:

قیمت خرما پیارم عمده بسته بندی

تولیدکنندگان حرفه ‌ای خرما برای صادرات محصولات خود به اهخمیت بسته بندی و لزوم استاندارد بودن آن پی برده اند. از همین رو با طراحی و بسته بندی شیک سعی دارند تا در جلب نظر مشتری خارجی گام بردارند. طراحی، چاپ و خرید کارتن های باکیفیت در قیمت خرما پیارم عمده بسته بندی تاثیرگذار است. هر چه نوع و جنس بسته بندی شیک تر باشد، قیمت نهایی محصول افزایش می یابد.

خرید عمده خرما پیارم

قیمت عمده خرما پیارم ارزان

اگر در خرید عمده خرما پیارم به دنبال خرید اقتصادی هستید، باید به عوامل و فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت توجه کنید. به طور مثال در اوایل پاییز که فصل برداشت و عرضه محصول است، به دلیل افزایش عرضه قیمت عمده خرما پیارم ارزان است. همچنین اگر خرما را فله ای انتخاب کنید، هزینه بسته بندی از قیمت نهایی کسر می گردد و شما می توانید خرید ارزان تری را تجربه کنید. برای استعلام قیمت عمده خرما پیارم با ما در تماس باشید.

قیمت خرما پیارم

خرما پیارم یکی از گران ترین خرماهای تولید ایران است که به دلیل محدودیت تولید و سطح زیر کشت، افرایش تقاضا و صادرات، از قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع خرما برخوردار است. همچنین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرما پیارم که پیش تر به آن ها اشاره شد می تواند بهای آن را در بازارهای داخلی و خارجی افزایش دهد. بنابراین اگر قصد خرید عمده خرما پیارم دارید با ما در ارتباط باشید تا بهترین خرما پیارم را با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم. ما با حذف واسطه ها توانسته ایم در بازار پرتلاطم امروز قیمت رقابتی ارائه دهیم.

قیمت خرما پیارم بسته بندی

قیمت بسته بندی خرما پیارم به عواملی همچون نوع طراحی، نوع کارتن و چاپ بستگی دارد. جنس و ابعاد بسته بندی نیز موثر هستند. به عنوان مثال کارتن‌ های کوچک دارای ابعاد ۲۵۰، ۴۵۰ و ۵۰۰ گرمی هستند. ابعاد بزرگ نیز عبارتند از کارتن ۵کیلویی، ۱۰ کیلویی، کارتن لمینتی و غیره که قیمت خرما پیارم بسته بندی را تغییر می دهند. طراحی و چاپ مناسب با کاهش قیمت کارتن می تواند قیمت تمام شده محصول را کاهش دهد.

قیمت خرما پیارم پاک شده

یکی از قسمت های سورت و تمیز کردن خرما پیارم، جداسازی کلاهک خرمای پیارم است. این کار زیبایی خاصی به ظاهر خرما می دهد. اما از آنجایی که عدم وجود کلاهک می تواند محل ورود حشرات و میکروب باشد، خرمای پیارم پاک شده باید در دمای مناسب نگهداری شود. قطعا قیمت خرما پیارم پاک شده گران تر است بنابراین در هنگام خرید عمده خرما پیارم به این مورد دقت کنید.

با ما در تماس باشید...

پروژه ای در ذهن دارید...

ایران، خوزستان، اهواز، کیان آباد، خ دوم شرقی، مجتمع تجاری آریا، طبقه ۴ واحد ۱۹

قیمت خرما پیارم کیلویی امروز

در بازار داخلی معمولا خرمای کیلویی کیفیت پایین تری نسبت به خرمای بسته بندی دارند. به دلیل کاهش هزینه سورت و بسته بندی، قیمت خرما پیارم کیلویی امروز ارزان تر از خرمای بسته بندی شده است اما اگر قصد خرید عمده خرما پیارم را به صورت کیلویی اما بسته بندی شده دارید، برا یاستعلام قیمت روز آن با کارشناسان ما تماس بگیرید. اکسپورت وی آی پی قیمت خرما کیلویی امروز را با توجه به نوع و کیفیت آن اعلام می کند. بنابراین با خیالی آسوده اقدام به خرید عمده خرما نمایید.

قیمت خرما پیارم فله ای امروز

خرما پیارم فله ای نیز ارزان ترین نوع خرما پیارم است. چرا که در پلاستیک های بزرگ و بدون بسته بندی خاصی ارائه می شوند و از کیفیت پایین تری برخوردارند. به طور معمول هرساله قیمت این نوع خرما تغییر پیدا می کند. بنابراین برای استعلام قیمت خرما پیارم فله ای امروز بهتر است با کارشناسان اکسپورت وی آی پی به عنوان مرجع خرید عمده خرما پیارم در تماس باشید.

خرید عمده خرما پیارم

فروش خرما پیارم امروز - قیمت خرما پیارم امسال

هر ساله پس از فصل برداشت نوبت به فروش خرما پیارم می رسد. ت.ولید کنندگان و باغداران بعد  از برداشت محصول آنهارا دسته بندی و جداسازی می کنند. خرماهای مرغوب تر در کارتن های شیک جهت صادرات خرما پیارم بسته بندی می شوند و سایر خرماها به صورت فله ای در پلاستیک های مختلف ریخته می شوند. سپس قیمت خرما پیارم امسال مشخص می گردد و در بازار به فروش می رسد.

فروش خرما پیارم عمده

اگر قصد خرید عمده خرما پیارم را دارید، بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که فروش خرما پیارم عمده را انجام می دهند. اکسپورت وی آی پی به عنوان مرجع فروش خرما پیارم بهترین منبع برای استعلام قیمت و خرید عمده این محصول است.

فروش اینترنتی خرما پیارم عمده

یکی از بهترین روش ها برای خرید عمده خرما پیارم، روش خرید اینترنتی است. امروزه با گسترش تکنولوژی نیازی به مراجعه حضوری صرف وقت و هزینه زیادی نیست بلکه با چندکلیک ساده می توانید اقدام به خرید عمده خرما پیارم کنید. فروش اینترنتی خرما پیارم عمده تخصص Export VIP است.

مرکز فروش خرما پیارم

در حال حاضر با توجه به استقبال بی نظیر از خرید عمده خرما پیارم و تقاضای بالای این محصول مراکز زیادی اقدام به فروش خرما پیارم می کنند. اما باید در هنگام خرید به این نکته توجه کنید که آیا خرما از مرکز معتبری تهیه می کنید؟ نوع و کیفیت خرما پیارم، بسته بندی، قیمت و نحوه ارسال چگونه است؟ به همین جهت توصیه می شود تا خرید خرما پیارم را از مراکز معتبر انجام دهید.

اکسپورت وی آی پی به عنوان مرکز فروش عمده خرما پیارم با دارا بودن مجوزهای لازم و بسته بندی حرفه ای یکی از بهترین مراجعی است که می توانید با اطمینان خاطر خرید عمده خرما پیارم را انجام دهید. فقط کافیست با ما در تماس باشید.