ایران، خوزستان، اهواز، کیان آباد، خ دوم شرقی، مجتمع تجاری آریا، طبقه ۴ واحد ۱۹

اکسپورت وی آی پی

درباره ما

شرکت exportvip توسط (دکتر محمد فیض بخش) به منظور هدف قرار دادن بازارهای بین المللی جهت تامین محصولات با کیفیت عالی و متنوع تاسیس شد. اکسپورت وی آی پی، با داشتن دفاتر تجاری در تهران، اهواز، دبی، روسیه و در آینده نزدیک در انگلستان و مالزی، همچنین در اختیار داشتن مزارع زعفران، پسته، خرما و قرارداد با برترین تولید کنندگان میوه خشک، هل و خاکشیر توانسته علاوه بر پوشش نیازهای بازار داخلی محصولات خود را با بهترین کیفیت به سایر کشورهای جهان نیز صادر نماید.

Exportvip با تضمین کیفیت محصولات خـود و ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان، همچون مشاوره کسب و کار و صادرات، دارای سابقه ای درخشان و اعتباری بین المللی در عرصه صادرات زعفران، و سایر محصولات به بیش از ۳۰ کشور دنیا، همچنین ارائه مدلهای کسب و کار با رویکرد سرمایه گذاری و رشد فردی و سازمانی می باشد.

جناب آقای دکتر محمد فیض بخش

موسس و مدیر عامل اکسپورت وی آی پی

مشتریان اکسپورت وی آی پی

عزیزانی که به ما اعتماد کردند...

اکسپورت وی آی پی

درباره ما

شرکت بازرگانی ExportVIP فعالیت خود را با رویکرد صادرات با کیفیت و تامین انواع مواد غذایی از جمله بهترین زعفران ایرانی، پسته اعلی، خرما، هل، خاکشیر، میوه خشک و ….آغاز کرده و تلاش می کند تا بازرگانان بتوانند با کیفیت ترین محصولات را به سایر کشورها صادر کنند و در بازارهای جهانی بدرخشند!

بهترین محصولات اکسپورت وی آی پی

هر آنچه که بخواهید...

با ما در تماس باشید...

پروژه ای در ذهن دارید...

تلفن ایران: ۰۹۱۶۷۰۰۸۲۳۴
ایران، خوزستان، اهواز، کیان آباد، خ دوم شرقی، مجتمع تجاری آریا، طبقه ۴ واحد ۱۹